Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Větve přes zrcadla na křižovatce
Datum nahlášení: 23.09.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Větve přes zrcadla na křižovatce
Lokalita závady: ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 30/09/2016 bude vámi nahlášený podnět prověřen a případný ořez větví bude proveden v horizontu cca 14-ti dnů.
Děkuji za pochopení.
------------------
Dobrý den, větve stínící zrcadlo již byly ořezány.
Hezký den.