Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra ve vozovce
Datum nahlášení: 23.09.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Pěkná díra v silnici
Lokalita závady: ulice Edisonova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.