Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přebujelá vegetace ostružin
Datum nahlášení: 23.09.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Poté, co vlastník pozemku par.č.750/42 v k.ú. Sobědruhy Statutární město Teplice provedl letos posekání plochy pozemku jen zčásti, došlo k přebujení vegetace ostružin, která se plazí a již obrostla celý plot našeho pozemku v délce cca 40 metrů, přilehlý k parcele č. 750/42 (převislé části na našem pozemku jsme již zlikvidovali, ale bohužel není v našich silách zlikvidovat tolik vegetace na sousedním pozemku Statutárního města Teplice). Žádám Vás tímto o zjednání nápravy. Moc děkuji
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 26/9/2019 proběhlo místní šetření, ostružiny budou do 10/10/2019 odstraněny.