Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Utržená cedulka s Kocourem v botách
Datum nahlášení: 23.09.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: V Pohádkovém lese jsme včera se skauty našli utrženou cedulku s Kocourem v botách. Osneseme ji dnes do podatelny MÚ.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Cedulku si z podatelny vyzvedneme a necháme závadu opravit.