Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý terén na zatravněné ploše u odbočky ke garážím u restaurace Bowling (Petersik) v ulici Trnovanské (viz. situace)
Datum nahlášení: 23.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Propadlý terén na zatravněné ploše pravděpodobně ve vazbě na nějaký v minulosti realizovaný zásah některého ze síťařů s tím, že si v tomto místě terén postupně sedl a už se nikdo nevrátil k tomu, aby propadlinu vyplnil
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po zjištění zhotovitele akce, na dotčeném pozemku, bude investor vyzván k nápravě.