Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající osvětlení
Datum nahlášení: 23.10.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Lampa veřejného osvětlení (č. 5267) v ulici Východní naproti domu s p.č. 1975 bliká - zhasne, zabliká, rozsvítí se, ... stále dokola.
Lokalita závady: ulice Východní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dle sdělení správce veřejného osvětlení byla závada již odstraněna.