Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nemožnost parkování
Datum nahlášení: 23.10.2016
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Prosím o shlédnutí času - pokuty zde jsou pravidelně udělovány vždy v noční hodinu - nyní 00:35. Musím bohužel konstatovat, že toto dělá Městská policie naschvál. Dle informací od Městské policie v Děčíně, Ústí nad Labem tolerují toto parkování v nočních hodinách na přeplněných sídlištích, a v tuto hodinu v tomto případě pokuty neudělují! Prosím o urychlené řešení situace. Nejen o domluvu s MP, ale také ohledně parkovacích míst.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Situaci ohledně parkování zkonzultujeme s Městskou policií a o výsledcích Vás budeme informovat.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy