Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak na vozovce
Datum nahlášení: 23.10.2017
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den,dne 20.10.2017 jsem na Policii Čr oznámil vrak na vozovce tvořící překážku,hlavním důvodem telefonátu bylo to,že si sem s tím vrakem chodí hrát děti a nedovedete si představit co se děje.Hned naproti parkuji a už se několikrát stalo,že s tím vrakem tu jezdí po sídlišti.Policie Čr se na místo dostavila a ani fotku si neudělala z místa a odjela.Městská policie má hned vedle služebnu.Každy den kolem chodí a dělají,že nic nevidí.Mohu poprosit město o nápravu.Děkuji.
Lokalita závady: ulice Průřezná 298, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V případě že dojde k naplnění ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb., (vozidlo se stane vrakem) bude vlastníkem komunikace odstraněno.
Vzneseme dotaz na MP Teplice za účelem ověření zda nedochází k ohrožení bezpečnosti provozu dle §27 zákona č. 361/2000 Sb., (okamžité odtažení vozidla z pozemní komunikace přes MP Teplice).