Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vypínání VO
Datum nahlášení: 23.10.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, bylo by možno nechat svítit veřejné osvětlení do doby až děti dojdou do školy (8:45)? Dnes se vypnulo kolem 7:15 a to je ještě poměrně tma a chodci nejsou vidět. Děkuji.
Lokalita závady: ulice U Nových lázní 1125/6, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den.
Zapínání a vypínání veřejného osvětlení v Teplicích je prováděno automaticky na základě pokynů fotobuňky, která vyhodnocuje světelné podmínky ve městě.
Dnes bylo zhasínáno v 7:27. Regulace jednotlivých ulic není možná.