Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propad chodníku
Datum nahlášení: 23.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlý chodnik. Zámková dlažba.Pravá strana ,směr centrum
Lokalita závady: ulice Lípová 411/35, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme prověřili a zadali k opravě.