Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená atrakce č16 - hrad
Datum nahlášení: 23.10.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den. Na dětské hřišti poblíž ulice Obránců míru je v hradu poškozená kovová lávka. Jsou ulomené patky lávky. Jedná se vcelku o nebezpečnou závadu.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady jsem předala správci dětských hřišť. Pokud nepůjde závada odstranit na místě, budeme muset objednat náhradní díl a reklamovat herní prvek u dodavatele.