Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Držák na prádlo
Datum nahlášení: 23.10.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: U našeho panelového domu stojí držáky na prádlo, z nichž jeden je uvolněný a hrozí nebezpečí spadnutí na zem. Jedná se o krajní držák stojící nejblíže ke schodišti od zadního vchodu čp 2556, ul. Josefa Hory, Teplice, do ul. Fr. Šrámka. Další dva držáky jsou nepoškozené. Bylo by vhodné poškozený držák odstranit. Nevíme, jestli se na vás obracíme oprávněně. Jedná se původní držáky na prádlo nacházející se na městském pozemku. Napište mi, prosím, jestli držák odstraní Magistrát nebo uživatel držáků (BD Doubravan). Děkujeme.
Lokalita závady: Fráni Šrámka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Poškozený držák na prádlo bude odstraněn v nejbližším možném termínu. Držák byl údržbou magistrátu koncem listopadu odstraněn.