Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 23.11.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den. V Proseticích v okolí plynové regulační stanice a trafostanice MHD, je nepořádek natahaný nejspíš od bezdomovců.Vše teď vyniklo jak opadalo listí z náletových dřevin. Děkuji
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 26/11/2015 proběhlo místní šetření, pozemek, který spadá pod Statutární město Teplice okolo regulační stanice byl vyčištěn a ořezán.Majitelé okolních pozemků budou vyzvání k úklidu.