Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vychýlení veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 23.11.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dne 1. 11. jste mi mailem potvrdili přijetí mého hlášení (url:311017_dc4e) o vychýlené lampě veřejného osvětlení v Bratislavské ulici. Světlo tak svítí přímo do křižovatky Bratislavské a Buzulucké ulice a lidem do bytu a nikoliv na chodník. Číslo lampy neznám, ale na mapě je vyznačená její přesná poloha (a byla i v mém původním oznámení). Do této chvíle se však bohužel nic nezměnilo, lampa pořád svítí do strany. Doufám, že příslušná místa se budou věcí zabývat a dojde k nápravě. Předem děkuji.
Lokalita závady: ulice Bratislavská 372/10, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.