Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 23.11.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí pouliční lampa u domu.
Lokalita závady: Cihelní 185, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jestliže bydlíte v ul. Cíhelní a číslo stožáru veřejného osvětlení je 5223, tak závada byla nahlášena správci VO a bude odstraněna.
26.11.- již by mělo být vše v pořádku.