Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 23.12.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesprávně nefunkční veřejné osvětlení v Ulici Třeízského před domem čísl popisného 2100. Lampa veřejného osvětlení svítí náhodně (někdy svítí,někdy nesvítí) porucha lampy je již delší sobu. Číslo sadového sloupu lampy je 0245
Lokalita závady: Třebízského ev. č. 773, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.