Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Led u polikliniky Teplice
Datum nahlášení: 24.01.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Ledovka na parkovišti u polikliniky - nemožnost starým lidem vystoupit. je to opravdu hrozné.
Lokalita závady: ulice U Nemocnice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji za nahlášení. Parkoviště u polikliniky (zřejmě se jedná o nově postavené) není ve vlastnictví Statutárního města Teplice a proto nemůže být ošetřeno. Požadavek na ošetření bude zaslán vlastníkovi.
S pozdravem
Daniel Engel