Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník-kluziště
Datum nahlášení: 24.01.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, na autobusové zastávce u Hlavního nádraží směr Osek, Duchcov je velmi nebezpečná ledová plocha.Denně zde přejde stovky lidí. Bylo by možné toto kluziště posypat? Děkuji, Medová M.
Lokalita závady: ulice Nádražní náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji za nahlášení. Bude zadán požadavek na aplikaci inertu na uvedené místo.
S pozdravem
Daniel Engel