Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chyby vodorovne dopravni znaceni
Datum nahlášení: 24.01.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Delší dobu chybí na ul. Pražská od křižovatky ul.U Hadich lázní směrem na Bystřany v useku stovky metru vodorovné dopravní značení Někdy vznikají nebezpečné situace při odbočovaní z a do ul. Plynárenské
Lokalita závady: Pražská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vodorovné DZ v ul. Pražská budeme řešit na nejbližší poradě s Policií ČR 1.2.2018 a stanovíme postup pro případnou realizaci.
Přeji příjemný den
D.Městka
odbor dopravy