Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Podivné vodorovné dopravní značení 2
Datum nahlášení: 24.01.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Má pan Městka, který požadavek uzavřel, nějakou odbornou kvalifikaci? Viděl vůbec dopravní značení, které je na místě (stačí si zobrazit leteckou mapu) a značení V12b? Zřejmě ne, proto ho raději posílám a očekávám fundovanou odpověď na můj původní dotaz. Díky moc.
Lokalita závady: Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tato aplikace neslouží ke komunikaci s úřadem, ale k "hlášení závad".
Děkuji za pochopení
D. Městka