Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: 2x autovrak
Datum nahlášení: 24.01.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti před areálem Dopravního podniku, ul. Emilie Dvořákové (nyní ARRIVA CITY) jsou 2 vraky již 1 rok odstavené a rozpadají se blokují parkoviště.
Lokalita závady: Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme aktuální stav "vraků" ve spolupráci s MP Teplice.