Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra ve vozovce
Datum nahlášení: 24.02.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v silnici
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.