Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 24.02.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, před našim domem na ulici Přítkovská 1612/12 v Teplicích se po každém větrném počasí válí na trávníku nezajištěné popelnice. Tak je tomu i dnes. Stačilo by kolem nich nastavět klece, které by zabránily větru, aby popelnice nerozhazoval. Kavalec
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odesláno na dispečink k vyrovnání nádob zpět do stanoviště. Osazení klecového ohrazení v tomto místě určitě zařadíme do plánu a pokud nebudou realizaci bránit inženýrské sítě, po zprojektování a schválení ze stavebního hlediska, bude realizováno.