Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici Smetanova ul.
Datum nahlášení: 24.02.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Volně rozházený odpad před domem Smetanova 188/20
Lokalita závady: Smetanova ev. č. 3007, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáno svozové společnosti k úklidu v režimu černých skládek. Úklid bude zajištěn s ohledem na množství ostatních již zadaných skládek co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů.