Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky okolo domů
Datum nahlášení: 24.02.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, na sídlišti Šanov ,ulice Trnovanská 1286 atd.při včerejším vichru padaly popelnice a vítr rozfoukal odpadky ,které se zachytily kolem a na křovinách...také popadalo dost větví ze starých stromů.Děkuji za vyřízení
Lokalita závady: Trnovanská 1287/22, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s. , která zajišťuje pro Statutární město Teplice údržbu zeleně.