Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poražená dopravní značka
Datum nahlášení: 24.02.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Poražená dopravní značka
Lokalita závady: Modlanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Poražená dopravní značka je na silnici, která není v majetku statutárního města Teplice. Protože se jedná o sil. III. třídy, tak informaci předáme Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice