Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečné suché stromy
Datum nahlášení: 24.03.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den za naším domem je zeleň a stromy některé jsou již suché a staré a potřebovali by ošetřit a pokácet. Tomto místě si hrají děti a vede tu i chodník kde chodí spoustu lidí a je jen otázkou kdy na někoho spadne strom nebo větev.
Lokalita závady: Litoměřická, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 25/3/2021 prověřena na místním šetření. Suchá dřevina bude odstraněna, suché větve budou během měsíce dubna ořezány.