Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nemocný strom
Datum nahlášení: 24.03.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, v ulici Revoluční u průchodu (podchod na Hrázní) je strom, který vypadá, že by potřeboval odbornou péči. Některé větve jsou dost suché a při velkém větru i jich hodně propadá. Možná by potřeboval osekat větve. Moc dekuji
Lokalita závady: Revoluční 872/15, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 25/3/2021 prověřena na místním šetření.
Dřevina bude během měsíce dubna 2021 odborně ošetřena.