Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň
Datum nahlášení: 24.04.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: U zadního vchodu domu Pražská 2977 je po pravé straně přerostlé křoví, jehož větve zasahují až do oken přízemního bytu.
Lokalita závady: Pražská 2977, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření, nyní by mělo křoví být upraveno.