Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítící lampa
Datum nahlášení: 24.04.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Americká ze směru od polikliniky nesvítí již delší dobu lampa číslo 0403 (nejspíše, číslo je špatně viditelné).
Lokalita závady: Americká 2221/39, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.