Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 24.05.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kolem rozvodny objemný nepořádek,černá skládka .Na chodníku pod schody u školky se často vyskytují injekce.
Lokalita závady: Na Spojce 285, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Černou skládku zadám k úklidu, přičemž bude zároveň prověřen aktuální výskyt injekčních stříkaček v přilehlém okolí.
Výskyt injekčních stříkaček lze případně také hlásit na bezplatnou linku (tel. 156) Městské policie, která je pro nárazový sběr vybavená a operativně vyšle na místo výskytu hlídku, aby došlo k odstranění injekční stříkačky bezodkladně.