Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Silnice ve špatném stavu
Datum nahlášení: 24.05.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Silnice je již delší dobu samá díra, ale je to čím dál horší
Lokalita závady: ulice U Panoramy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.