Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky v parku
Datum nahlášení: 24.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek způsobený bezdomovci v parčíku v Jaselské ulici.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 24/5/2018 proběhlo místní šetření. Odpadky by měly být již vysbírány, nicméně úklid této lokality probíhá dle pravidelného harmonogramu, a to 3 x týdně