Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstavené osobní auto
Datum nahlášení: 24.05.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici Štůrova je delší čas odstavené osobní auto audi zelené barvy bez spz
Lokalita závady: Štúrova 1261, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo prověříme jestli se dle zákona o pozemních komunikacích již stalo vrakem.