Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlá krajnice ulice Úprkova,od ulice Bodlákova až po Chmelová
Datum nahlášení: 24.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Po obou stranách je vysoká tráva a náletová dřevina,poškrábaný lak u aut,díry v silnici
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 29/6/2016 proběhlo místní šetření do 7/7/2016 bude zjednána náprava.