HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 240619_6050


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Vyvrácený strom

Datum nahlášení: 24.06.2019

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Na pozemku 908/1 je nakloněný (vyvrácený) strom, který ohrožuje veřejné osvětlení a přilehlé ploty


Lokalita závady: část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 27/6/2019 prověřena na místním šetření.