Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici a suť v zeleni
Datum nahlášení: 24.06.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odpad na chodníku viz fotka na rohu budovy 754/21 Thámova. A stavební suť v zeleni viz. druhá fotka u vjezdu objektu Thámova 25.
Lokalita závady: ulice Thámova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s. k zajištění úklidu.