Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekane pozemky města
Datum nahlášení: 24.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Kdo je zodpovědný za to, že tráva v Trnovanech má již klasy a stále se nikde neseká? Jaký postich ( penále) bude mít zodpovědná firma, pracovnice? Teplice jsou lázeňské město, ale vůbec to tak nevypadá. Viz stav sousedních měst - Lovosice, Duchcov atd.
Lokalita závady: Zahrádky 211, Teplice, 415 10, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tráva ve vlastnictví města je v lokalitě Trnovany tento týden sekána. Pokud máte na mysli, konkrétní místo prosím o upřesnění.