Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevhodně umístěný velkoobjemový kontejner
Datum nahlášení: 24.06.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, v ulici Bílinská, na křižovatce s Novoveskou je velmi nešťastně umístěn velkoobjemový kontejner. Ten, kdo vyjíždí z Novoveské nemá šanci přes něj vidět doleva. Lze kontejner přesunout na vhodnější místo?
Lokalita závady: Bílinská 2743, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Umístění kontejneru prověříme a případně zajistíme posun.