Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Velké a hluboké díry na silnici
Datum nahlášení: 24.08.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Při průjezdu touto ulicí na kole jsem si všimla dvou velmi nebezpečných hlubokých děr na silnici v Denisově ulici.
Lokalita závady: Denisova 99/14, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.