Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 24.08.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Chybí kryt svorkovnice. Lampa není označena číslem.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.