HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 240821_8e45


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Poškozený chodník vedoucí od domu ŘBD 400/106, k přechodu na Duchcovskou ul.

Datum nahlášení: 24.08.2021

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Chodník nerovný,výmoly, obrubníky z části vyvrácené,prorostlé plevelem. Na chodníku zůstává ležet tráva po sekání křovinořezem,nikdo neuklidí, mokrá tráva se stává kluzkou. Totéž se týká i sekání trávy u vchodů do domů, nosíme si trávu do domu. Více pečlivosti a zájmu o pořádek.


Lokalita závady: Duchcovská 400/106, Teplice, 415 03, Teplice


Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dne 26/8/2021 byla situace ohledně trávy na chodníku prověřena na místním šetření. Technik společnosti firmy Marius Pedersen a.s, zajistil úklid z chodníku.
...............................................................

Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 26/8/2021 prověřena na místním šetření.