Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé větve
Datum nahlášení: 24.08.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlé větve u vjezdu ke garážím v Horově ulici.
Lokalita závady: Josefa Hory, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření, větve budou do 9/9/2021 ořezány.
...............................................................
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 26/8/2021 prověřena na místním šetření.