Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kontejner zařízení staveniště v křižovatce
Datum nahlášení: 24.09.2015
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, je možné posunout, popř. odstranit kontejner zař. staveniště z křižovatky ul. Heydukova X Máchova? Při odbočování z ul. Heydukova do ulice Máchova je nutné z důvodu umístění kontejneru v křižovatce vjet do protisměru - přes kontejner ale není vidět, zda v protisměru nejede nějaké vozidlo. Děkuji
Lokalita závady: ulice Máchova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Ukončení prací