Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 24.09.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Poslední lampa v Průjezdné ulici opět nesvítí. Svítila jen chvíli po předchozím hlášení.
Lokalita závady: Průjezdná, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.