Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kaverna
Datum nahlášení: 24.09.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Kaverna v prostoru trávníku dlouhodobě nezasypaná a problematicky označená. Následek rekonstrukce teplovodu.
Lokalita závady: V závětří 1668/5, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení - napíšeme výzvu zhotoviteli.
Děkuji za pochopení.
-------------------------------------
Dobrý den, dle zhotovitele stavby bude propad maximálně do konce příštího týdne opraven - údajně jej již několikrát upravovali, ale stále se zemina propadá...
Děkuji za trpělivost.