Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zanesený chodník
Datum nahlášení: 24.10.2016
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Děkuji za oznámení, včera jsem se prošla po uvedeném chodníku, zábradlí je opraveno, což je bezvadné ale nálety a uklizení chodníku jen z malé části poblíž zábradlí, ale chodník vede až do Kladrubské. Z 80% je tak zarostlý a zanesený, že se dá jen těžko projít. Obdrželi jste povolaného pracovníka (píšete p. Engla) špatné informace.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji za informaci. Situaci tedy prověřím sama ve čtvrtek 27/10/2016 a o závěru místního šetření vás budu informovat.
Děkuji za pochopení
--------------------
Dobrý den, dnes jsem se byla podívat na místě. Závěr: chodník bude od listí odklizen po "větším spadu listí" - počítám, že cca do poloviny listopadu. Zeleň lemující tento chodník bude upravena v předjaří 2017. Úprava bude spočívat zejména v odstranění náletů v bezprostřední blízkosti chodníku a v redukci keřů.
Děkuji za upozornění a přeji hezký prodloužený víkend.