Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Naváté listí
Datum nahlášení: 24.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o odstranění navátého listí až do výše 50cm na chodníku před vchodem 1286,Trnovanská.U tohoto konce paneláku je svažitý terén, kde se při vichru co řádil ve čtvrtek drží nafoukané listí...Děkuji
Lokalita závady: Trnovanská 1286/20, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán firmě, která zajišťuje údržbu zeleně.