Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek kolem kontejnerů
Datum nahlášení: 24.10.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Chybějící 1 kontejner na tříděný odpad papír a nepořádek kolem nej
Lokalita závady: Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu a doplnění chybějící nádoby na papír.