Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 24.11.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa s číslem 5586.
Lokalita závady: Ševčíkova 1439/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.